Професор Київської Духовної Академії виступив на ХІІ Міжнародній науково-богословській конференції в СПбДА

У період з 16 по 17 листопада 2020 року в Санкт-Петербурзькій духовній академії проходила ХІІ Міжнародна науково-богословська конференція «Актуальные вопросы современного богословия и церковной науки». Особисто та дистанційно участь у міжнародному форумі взяли понад 100 доповідачів із різних країн.

Як повідомляє сайт КДАіС, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, дистанційно участь у конференцій взяв помічник ректора по роботі з іноземними студентами професор протоієрей Ростислав Снігірьов, який на секціїї «Библейские исследования» виступив з доповіддю на тему: «Проблемные аспекты учения Ветхого Завета о человеке».

Робота форуму тривала два дні, протягом яких працювали секції, присвячені історії Церкви, богослов’ю, літургіці, канонічному праву, релігійній філософії, патрології та церковному мистецтву.