Привітання Голови Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ з Різдвом Христовим

Щиро вітаю викладацький склад, співробітників, вихованців духовних навчальних шкіл з Великим святом Різдва Христового!

Нині все творіння зустрічає на землі Предвічного Бога, Який, народившись в Віфлеємі від Приснодіви, став Людиною. Нині Ісус благоволить народитися в душі кожного з нас, бо, як каже святитель Григорій Неокесарійський: «Бог сприйняв людське тіло, щоб людина стала здатна вмістити в себе Його Дух».

У цей святковий день молитовно бажаю викладачам, співробітникам і студентам  духовних навчальних закладів щедрих милостей від нашого Творця, доброго здоров’я, кріпості душевних і тілесних сил для подальшого здійснення служіння на славу Церкви Христової.

З любов’ю у Христі,

КЛИМЕНТ