У Полтавській місіонерській духовній семінарії відбувся випуск

30 травня 2017 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбувся 18-й випуск вихованців стаціонарної форми навчання богословсько-місіонерсьного факультету та відділення регентів-псаломщиків, а також 8-й випуск студентів іконописного відділення.

Після успішного захисту дипломних робіт та здачі екзаменаційної сесії, диплом бакалавра отримали випускники, що нестимуть своє служіння Богові та Церкві.

Розділити радість випускного свята приїхали батьки та випускники минулих років.

Божественну літургію в цей день очолив віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладачів та випускників семінарії у священному сані.

За традицією місіонерської семінарії тексти Святого Письма були прочитані церковнослов’янською та українською мовами.

Після читання Святого Євангелія проповідь виголосив завідуючий канцелярією, викладач семінарії протоієрей Миколай Попльонтаний.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По закінченню Літургії Його Преосвященство подякував духовенству і мирянам за спільну молитву, привітав випускників із закінченням навчання та з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, ректора ПМДС вручив випускникам дипломи.

Від випускників зі словом вдячності до архіпастиря та викладачів семінарії звернувся Мартинюк Назарій.

Про закінчення навчання у Полтавській місіонерській духовній семінарії диплом бакалавра отримали 16 випускників.

ПМДС