Відбувся випуск студентів Волинської духовної семінарії

ВДС3

5 червня дипломи бакалавра богослов’я отримали 45 цьогорічних випускників Волинської духовної семінарії.

Розпочались урочистості зі спільної молитви у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Луцька. Божественну Літургію, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, очолив ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, якому співслужили викладачі та випускники у священному сані.

Актова частина та вручення дипломів відбулись у семінарському храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія і Кирила, учителів Словенських. Звертаючись до випускників, ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз сказав наступне: «Волинська духовна семінарія за роки свого існування виплекала багато пастирів, які право правили і правлять слово Христової істини. Багатьох із вас, дорогі випускники Господь сподобив священства, і хочеться побажати вам Божого благословення у вашому пастирському служінні. А іншим – знайти своє місце у житті, також не забуваючи того, чого ви навчились у нашій духовній школі». В свою чергу в дар духовній школі випускники піднесли ікону святого апостола Фоми із часточкою його чесних мощей.

За матеріалами сайту Волинської духовної семінарії