Одеська духовна семінарія урочисто відзначила річний акт

13 грудня в день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного в Одеській духовній семінарії відбувся традиційний річний Акт.

Урочисте богослужіння у Свято-Успенському монастирі в день свята очолив митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.
Його Високопреосвященству співслужили вікарії Одеської єпархії: єпископ Овідіопольський Аркадій, єпископ Южненський Діодор, єпископ Арцизький Віктор, а також викладачі та вихованці Одеської духовної школи в священному сані.
Перед Божественною літургією митрополит Агафангел звершив постриг у чтеців учнів випускного класу Одеської духовної семінарії.
Після закінчення Літургії в актовому залі семінарії відбулася офіційна частина свята.
На адресу адміністрації, викладачів та вихованців ОДС своє вітальне слово направив Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій а також голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент.
На завершення офіційної частини відбувся традиційний святковий концерт.

Фото: сайт Одеської єпархії