В МОН України відбулося засідання комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту

20 червня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося засідання Комісії з державного визнання документів про вищу духовну освіту.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого митрополита Онуфрія у засіданні прийняв участь єпископ Ірпінський Климент, вікарій Київської Митрополії, Голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви.

Під час роботи Комісії, її члени, презентували підготовлені висновки про подані справи власників документів про вищу духовну освіту, отримані у вищих духовних навчальних закладах, та прийняли рішення щодо визнання цих документів.