Представник УПЦ взяв участь у роботі освітнього вебінару Руської Православної Церкви

5 вересня 2017 року Учбовий комітет Руської Православної Церкви провів перший міжнародний вебінар «Передумови формування єдиного освітнього простору для духовних навчальних закладів на території країн канонічної відповідальності Руської Православної Церкви».

У вебінарі взяли участь представники духовних навчальних закладів з України, Латвії, Білорусії, Казахстану та Узбекистану.

Роботу вебінару відкрив голова Учбового комітету Руської Православної Церкви архієпископ Верейський Євгеній.

Віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Української Православної Церкви, вікарій Полтавської єпархії єпископ Новосанжарський Веніамін розповів про українське законодавство в галузі освіти і про освітні стандарти України на прикладі Полтавської духовної семінарії. Владика докладно розповів про зміст програм, які діють в семінарії (багато в чому вони орієнтовані на стандарт Руської Православної Церкви), і про інші аспекти її роботи.