У КДАіС відбувся захист магістерських і бакалаврських робіт

Перед захистом студенти академії склали випускний кваліфікаційний магістерський іспит.

phoca_thumb_l_img_84972 червня в Київській духовній академії відбувся захист магістерських робіт студентами стаціонарної форми навчання.

Комісії для проведення захисту очолили голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, а також проректор з науково-богословської роботи В.В. Бурега.

Днем раніше у Київській духовній семінарії пройшов захист бакалаврських робіт.

phoca_thumb_l_img_0316Атестаційні комісії під час захисту очолювали Голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, проректор з науково-богословської роботи В.В. Бурега.

До захисту було представлено роботи вихованців випускного класу семінарії по кафедрам Богослов’я, Церковної історії, Церковно-практичних дисциплін.

До складів комісій увійшли представники адміністрації, завідувачі кафедрами та викладачі Київських духовних шкіл.

30 травня у Київській духовній академії відбувся випускний кваліфікаційний магістерський іспит. Студенти ІІ курсу магістратури КДА, котрі цього року закінчують навчання, повинні були продемонструвати свої знання з усього курсу дисциплін магістерської програми.

Кваліфікаційну комісію очолив керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. У складі комісії також були присутні на іспиті голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ єпископ Ірпінський Климент, перший проректор КДА протоієрей Сергій Ющик, а також проректор з науково-богословської роботи В.В. Бурега, члени адміністрації духовної школи та викладачі.