Українська Православна Церква готується до відзначення 400-річчя Київської духовної академії

24cc6205c876fd4528adeb9842ee9da6

У 2015 році на загальноцерковному рівні відбудеться відзначення 400-річчя від дня створення Київських духовних шкіл. Серед випускників КДА є великий сонм святих, видатних діячів Церкви, науки і мистецтва та предстоятелів Помісних Православних Церков.  У зв’язку з цим Священний Синод затвердив план святкових заходів на 2015 рік і прийняв рішення запросити представників Помісних Православних Церков до урочистого святкування.

Також Священним Синодом було затверджено склад Організаційного комітету для проведення урочистих заходів, який очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

news.church.ua